Gebze Tasarım Logo

 
Anasayfa
Gebze Tasarım
Hizmetlerimiz
  Web Tasarım
  Web Hosting
  E-Ticaret
  Kurumsal Kimlik Çalışmaları
  Arama Motoru Optimizasyonu
  Multimedia
  Emlak Paketi
Referanlarımız
Web Tasarım Teklif Formu
İletişim
 

NEDEN BİZ ?

HİZMETLERİMİZ

NEREDEYİZ ?

En iyi yapabildiğimiz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz. Web tasarım ve web hosting alanlarında hizmet vermekteyiz. İletişim bilgilerimize ve talep formuna ulaşmak için tıklayın.


Web Tasarım Hizmetleri , Hosting ve Kurumsal Çözümler  

 

Web tasarım için Gebze de doğru adres  

 

"Firmanızı bilmeyen kalmasın"  


 

Arama Motoru Optimizasuonu (SEO)


Arama motoru optimizasyonu (Search Engine Optimization-SEO) web sitelerinin arama motorların da (google , yahoo , msn , aol v.b)  ilk sayfalarda ve üst sıralarda çıkmaları için yapılan çalışmalardır. Yapılan araştırmalara göre internet kullanıcılarının % 84 `ü erişmek istedikleri web sitelerine arama motorlarını kullanarak erişmektedirler. Bu yüzden arama motorlarında üst sıralarda çıkmak yani web siteler için seo yaptırmak çok önemli bir durumdadır.

Türkiye'de arama motoru seo optimizastonu çalışmalarında genel olarak Google arama motoru dikkate alınmaktadır. Bunun nedeni ise Google Arama motorunun  Türkiye'de %95 gibi bir kullanım oranının olmasıdır.  Diğer arama motorların %1-2 gibi bir oran olarak kullanılmaktadır. Bu oran tabiki Türkiye'ye göre bir orandır.

Google arama motoru ziyaretçilerin bir bilgiye , ürüne veya hizmete ulaşmak için tercih ettikleri ilk adrestir. Çoğumuzun giriş sayfası  Google Arama motorudur.
Bu yüzden google web siteleri için çok önemli bir konumdadır. Türkiye de web sitenizin çok ziyaretçi alması için mutlaka google arama motorun da üst sıralarda çıkıyor olması gerekmektedir.

 

Arama motoru optimizasyonu ile web sitelerinizin üst sıralarda çıkması için bildiğimiz ve olması gereken seo tekniklerini uygulamaktayız.

 

 


Anasayfa   |   Hizmetlerimiz   |   Referanslarımız   |   Web Tasarım Teklif Formu   |   İletişim                                                                                                                        2008 © Gebze Tasarım Her Hakkı Saklıdır.