Gebze Tasarım Logo

NEDEN BİZ ?

HİZMETLERİMİZ

NEREDEYİZ ?

En iyi yapabildiğimiz ve sevdiğimiz işi yapıyoruz. Web tasarım ve web hosting alanlarında hizmet vermekteyiz. İletişim bilgilerimize ve talep formuna ulaşmak için tıklayın.


Web Tasarım Hizmetleri , Hosting ve Kurumsal Çözümler  

 

Web tasarım için Gebze de doğru adres  

 

"Firmanızı bilmeyen kalmasın"  


 
Anasayfa
Gebze Tasarım
      Web Tasarım
      Web Hosting
      E-Ticaret
      Kurumsal Kimlik Çalışmaları
      Arama Motoru Optimizasyonu
      Multimedia
      Emlak Paketi
Referanlarımız
Web Tasarım Teklif Formu
İletişim
 

Kurumsal
 

İnternet artık çağımızın en güçlü ve en hızlı bilgiye ulaşma aracı olmuştur. İnsanların bilgiye sınırsız erişimini sağlayan internet ; bilgi , eğitim , eğlence , haberleşme kanallarında olduğu kadar ticaret hayatında da önemli rol oynamaya başlamıştır. Gebze Tasarım olarak internetin gücünün ne kadar önemli bir durumda olduğunun farkında olup , müşterilerimize profesyonel çözümler sunarak ticari faaliyetlerinde işlerini kolaylaştırmaya ve daha iyi yerlere gelmelerini sağlamayı amaçlamaktayız.

Konusunda üst seviyede eğitim ve deneyime sahip , yaptığı işleri ciddiyetle ve severek yapan genç ve dinamik insanların oluşturduğu bir kadroya sahibiz.

Ürettiğimiz kalıcı çözümler sayesinde; işletmelerin en az maliyetle ve en kısa sürede, başarılı bir biçimde kurumsal değişimi bizimle yaşamalarını sağlamaktayız.

Hızla gelişen internet teknolojilerini yakından takip ederek profesyonel web stratejileri yaklaşımımız ile sizin ihtiyaçlarınıza en uygun ve en iyi çözümleri sunmak ve şirketinizi günün teknolojisine ayak uydurarak internet ortamındaki yerini en iyi şekilde almasını sağlamak vizyonuyla çalışan bir web tasarım firmasıyız.

Misyon


Gelişmiş kreatif ve interaktif yeteneklerimiz ile müşterilerimizi yerli ve yabancı sektörlerdeki tüm ihtiyaçlarında en etkin ve hızlı çözümleri üretmek, ayrıca teknoloji ve iletişim desteği ile en iyilerin arasına taşımak ve markalaştırmak.

Vizyon


Müşteri memnuniyetini ön planda tutarak , internet dünyasının tüm etkinliklerinden tam anlamıyla yararlanmaları sağlamak ve ihtiyaçlarına yönelik profesyonel çözümler üreterek kalıcı üstünlükler sağlamaktır.

Değerlerimiz


Müşteri memnuniyeti

Müşterilerin ihtiyaçlarına tam olarak karşılık vererek , kesin çözümler üreterek ve müşteri memnuniyetini üst düzeyde tutarak hizmet verme anlayışı ile hizmet sunmaktadır.

Profesyonel Yaklaşım

Müşterilerimizin hedef kitlelerini etkileyebilecekleri işler yapmak.

Creativity- Yaratıcılık

Marka, Teknoloji, Tasarım, Network ve bunun gibi kalıcı ve sıradışı üstünlükler yaratmak

Responsibility- Sorumlu Ve Şeffaf

Öz değerlerimize bağlı, inançlara saygılı, müşterilerimize yakın, sosyal sorumluluk bilincine sahip.

Participation- Aktif Katılım

Müşterilerimize işlerinin tüm süreçlerinde katılım ve dinamik bir birliktelik.

Strategic Approach- Stratejik Yaklaşım

Bugünkü işlerimizi mükemmel yönetmek ve uzun dönemde kalıcı başarılar elde etmek.
 

Anasayfa   |   Hizmetlerimiz   |   Referanslarımız   |   Web Tasarım Teklif Formu   |   İletişim                                                                                                                        2008 © Gebze Tasarım Her Hakkı Saklıdır.